V pondělí 4. května jsme měli posezení v knihovně s paní bylinkářkou Kristýnou Marvanovou. Vyzkoušeli jsme si kvíz o poznávání bylin a vyráběli jsme pampeliškovou mast. Sešlo se nás 15 zájemců - včetně jednoho muže! Dotazů bylo hodně, paní Marvanová všem ochotně odpověděla. Přinesla také na ochutnání bábovku s kopřivami a hlohový čaj. Děkujeme a příště se těšíme na shledanou.
Po, st: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00