Úvodní strana > Aktuality > Sbírka na automobil pro pečovatelskou službu Dotek Vizovice

Sbírka na automobil pro pečovatelskou službu Dotek Vizovice

Pečovatelky vizovického Doteku vyráží každý den za klienty do terénu. Seniorům a potřebným z 21 obcí v mikroregionu Vizovicko – Slušovicko pomáhají s hygienou, oblékáním, přípravou jídla a dalšími činnostmi, které již sami nezvládnou.  Často jsou jedinými lidmi, se kterými se klienti setkávají. Mohou s nimi sdílet své radosti a starosti.

„Pečovatelskou službu Dotek poskytuje 7 dní v týdnu od 7 do 19 hodin. V roce 2021 strávily naše pečovatelky v domácnostech klientů 4 575 hodin. K dispozici máme nytí tři automobily, které jsou maximálně vytíženy. Abychom mohli službu poskytovat všem potřebným efektivněji, potřebovali bychom další automobil.  Rozhodli jsme se proto společně s platformou Donio uspořádat sbírku na nákup automobilu. “ uvedla Zita Komárková, ředitelka Dotek z.ú.

Přispět na nový automobil pro Dotek můžete na https://www.donio.cz/AutomobilProDotek. Každého daru si velmi vážíme a jsme za něj vděční.

Podpořit činnost Dotek z.ú. můžete také nákupem v Dobročinném e-shopu Dotek  www.eshopdotek.cz nebo v kamenné prodejně Dobročinného obchůdku Dotek ve Vizovicích na Masarykově náměstí.

Děkujeme všem klientům a dárcům za podporu. Přejeme klidné a pohodové svátky v rodinném kruhu a zdraví do nového roku.

Hlášení místního rozhlasu

Neděle Zataženo 2/-6 °C
Pondělí Oblačno až zataženo s občasným deštěm 2/0 °C
Úterý Jasno 2/-2 °C