Obec Vlčková
oficiální stránky obce
mapa
Drobečková navigace

Úvodní strana > Akce.cz

Akce.cz


Václav Kopta Band

Datum konání
Typ

Koncertní vystoupení Václava Kopty s kapelou a hosty v pohodovém, bluesovém sáčku.

Více

BUTY

Datum konání
Typ

Koncert kapely BUTY po letech zase v Kroměříži

Více

Rock Gang Party

Datum konání
Typ

V pátek 28. září se v uherskohradišťském klubu Mír naživo představí čtveřice výjimečných hudebních projektů z domácí nezávislé scény. The.Switch (rock crossover, Praha) Legendární The.Switch vystoupí po dlouhých osmi letech v Uherském Hradišti! Jejich energické koncerty jsou vždy jedinečným zážitkem, díky neustálému posouvání hranic stále patří mezi velmi aktivní kapely a slouží jako velká inspirace mnoha mladým muzikantům. Své nejnovější album nahráli v americké kolébce grunge Seattlu a to pod pečlivým dohledem uznávaného producenta Johna Goodmansona, který stojí za zvukem desek kultovních Sleater-Kinney, Blonde Redhead nebo Bikini Kill. Kalle (slowcore, Tábor) Oceňované duo Kalle v loňském roce vydalo napjatě očekávané druhé studiové album Saffron Hills, které si okamžitě získalo nadšené reakce fanoušků i odborné kritiky (ceny Anděl a Apollo za nejlepší album). Desku si dvojice Veronika Buriánková a David Zeman opět nahrála doma na pásový rekordér. Pracovali tak s vlastními osvědčenými postupy a výrazovými prostředky, které podtrhují specifickou a osobní atmosféru. Gradace vrstvených kytar dává Kalle silnou post-rockovou intenzitu, zatímco slowcoreová repetetivnost drží hudbu při zemi a vytváří dostatek prostoru pro zpěv. Právě Veroničin zpěv nechává do písní Kalle proplout mnohdy až popovou hitovost. Tomas Bocek (soul pop, Uherské Hradiště) Tomas Bocek je velkým objevem generace mladých písničkářů, která vyrůstala s kytarou v ruce na chodnících tuzemských i zahraničních měst. Jeho hudba je průřezem moderního zvuku a tradičního písničkářství, jeho písně jsou zrcadlem vlastních zážitků. V hlase se mu objevuje bezprostřednost a naléhavost. Safety First (post rock, Uherské Hradiště) Kvarteto individualit ze srdce Slovácka se zaměřením na geometrii, symetrii, rytmické opakování a ubíhající perspektivu s možností časového naplánování. Tón navazuje na tón, úder střídá úder. V jednoduchosti je krása. Diskuze Celý večer odstartuje diskuze o tuzemské klubové scéně a možnostech, které se nabízejí začínajícím kapelám.

Více

Jan Hlucháň a Patrik Beránek v Přístavu

Datum konání
Typ

Už nám začíná klubová sezóna, tak jsme si řekli, že ji tentokrát zkusíme zahájit spolu, ve Valmezu - v Přístavu. Dorazíme i se svými kapelami!! JAN HLUCHÁŇ & KAPELA Představovat Valmezského písničkáře a provozovatele místní čajovny, Jana Hlucháně určitě není třeba - procítěně hraje a zpívá akustický folk s českými texty, při kterém ho doprovází na housle Radek Gerla a na cajon Ondřej Mikuš. fb: https://www.facebook.com/JanHluchanmusic/ youtube: https://www.youtube.com/user/JH7875 bandzone: http://bandzone.cz/janhluchanaradekgerla PATRIK BERÁNEK & KAPELA Kvílení kytary...starý aparát a neurčitě alternativně - bluesový styl s dynamickými výkyvy Vám přinese nejen Patrik Beránek, ale také Martin Žák (basová kytara) a Jindřich Preč (bicí). fb: https://www.facebook.com/patrikberanekmusic/ youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFFWpwv8hoA1EEFd14p7Z0Q bandzone: http://bandzone.cz/patrikberanek VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ, ZAČÁTEK VE 20:00!!!

Více

Datum konání
Typ

Po více než roce ve Zlíně opět vystoupí již legendární skupina Monkey Business se svým novým turné Maximum Power 2018! Silné písně, silné výpovědi, silné emoce. Silné hlasy, silné struny, silné paličky, silné a šikovné prsty tancující po klávesách. Silná světla, silné zesilovače, silné repro bedny. Přijedou k vám po silnici v silných autech. V novém roce pro vás zahrají několik zbrusu nových silných písní z připravovaného nového alba,které je před dokončením a vyjde již velmi brzy. Vstupenky pořídíte za Baťovské ceny v předprodeji za 290 Kč na https://goout.net/cs/listky/monkey-business/jevc/

Více

Setkání kytaristů a Frank Zappa Quartet

Datum konání
Typ

Poslechněte si Zappu v živém valašském provedení!

Více

Fast Food Orchestra & Los Perdidos

Datum konání
Typ

Historie kapely Fast Food Orchestra se začala psát mezi lety 1994 – 1996. První koncerty přišly v roce 1998 na legendární pražské Sedmičce, na kterou se kapela dodnes ráda vrací. Debutová deska Fugison Party spatřila světlo světa v roce 2000. Za téměř dvacet let svojí existence vydala kapela celkem 7 studiových alb. Mezi nejvýraznější patří především Urban Menu, které vyšlo také v USA a Japonsku, nebo zatím poslední ZEN z podzimu roku 2014. Kapela pravidelně vystupuje na největších festivalech u nás, má za sebou také několik zahraničních turné po Evropě a exotických destinacích jako je Brazílie, Izrael nebo Rusko.A přijedou také Los Perdidos, hrající Chiapaspunk, pouze španělsky spolu s horkým jižním větrem. Rytmus Srdce a Energie Slunce jsou pro Perdidos typickým poselstvím.!Somos Los Perdidos, amamos la Música!Afterparty oddiktuje Dr.Boston - ten nejlepší selector ska a reggae

Více

TOUR - Od Chebu po Ostravu / PTK / Schyzo / Darewin / Redzed /

Datum konání
Typ

Ani Zlín nepřijde o svou zastávku z tour, tak si zapiš 6.10. a nabíhej do Fénix clubu. Večer nastartuje ~veni z THE MAG, na něj naváže Starvin Marvin (Marw Ouky) a připraví tě na show od DAREWINa. Určitě se můžeš těšit na bangry z mixtapu Undreground Planet vol.2 . Po tomhle pekle se můžeš těšit na DELIRIUM od dvojce Schyzo & Saka, kteří jsou členi Illegal Music a nejsou rozhodně žadnými nováčky. Po této smrtelné kombinaci zboříme klub s PTK a uděláme bordel u vás ve městě. Na stejné vlně se poveze i živák od Redzeda, který svou show uzavře večer. O after party se postará dvojce DJ's z uskupení No Religion -VI3E Music a Bighorse. Předprodej na https://goout.net/cs/koncerty/ptk+schyzo+darewin/eiffd/#"T":"2018-10-06T21:00:00" nebo v Multikino Golden Apple Cinema Zlín. Open Doors : 21:00 Vstup : Předprodej : 150 Kč Na Místě : 200 Kč S/O THE MAG CZECHMAG Cannabisshop.cz WNG clothing Place.prague.

Více

Odkazy

http://www.masvas.cz/

 

DKV

Dobrovolný svazek obcí 

Okolní Obce

Obec Držková

Obec Kašava

Obec Lukov

 

Počasí

Sobota Zataženo 17/9 °C
Neděle Zataženo 18/8 °C
Pondělí Jasno 14/7 °C
Úterý Polojasno 12/4 °C

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30