Obec Vlčková
oficiální stránky obce
mapa
Drobečková navigace

Úvodní strana > Akce.cz

Akce.cz


Koncert kapely Frank Zappa Quartet

Datum konání
Typ

Poslechněte si Zappu v živém valašském provedení!

Více

Fast Food Orchestra & Los Perdidos

Datum konání
Typ

Historie kapely Fast Food Orchestra se začala psát mezi lety 1994 – 1996. První koncerty přišly v roce 1998 na legendární pražské Sedmičce, na kterou se kapela dodnes ráda vrací. Debutová deska Fugison Party spatřila světlo světa v roce 2000. Za téměř dvacet let svojí existence vydala kapela celkem 7 studiových alb. Mezi nejvýraznější patří především Urban Menu, které vyšlo také v USA a Japonsku, nebo zatím poslední ZEN z podzimu roku 2014. Kapela pravidelně vystupuje na největších festivalech u nás, má za sebou také několik zahraničních turné po Evropě a exotických destinacích jako je Brazílie, Izrael nebo Rusko.A přijedou také Los Perdidos, hrající Chiapaspunk, pouze španělsky spolu s horkým jižním větrem. Rytmus Srdce a Energie Slunce jsou pro Perdidos typickým poselstvím.!Somos Los Perdidos, amamos la Música!Afterparty oddiktuje Dr.Boston - ten nejlepší selector ska a reggae

Více

TOUR - Od Chebu po Ostravu / PTK / Schyzo / Darewin / Redzed /

Datum konání
Typ

Ani Zlín nepřijde o svou zastávku z tour, tak si zapiš 6.10. a nabíhej do Fénix clubu. Večer nastartuje ~veni z THE MAG, na něj naváže Starvin Marvin (Marw Ouky) a připraví tě na show od DAREWINa. Určitě se můžeš těšit na bangry z mixtapu Undreground Planet vol.2 . Po tomhle pekle se můžeš těšit na DELIRIUM od dvojce Schyzo & Saka, kteří jsou členi Illegal Music a nejsou rozhodně žadnými nováčky. Po této smrtelné kombinaci zboříme klub s PTK a uděláme bordel u vás ve městě. Na stejné vlně se poveze i živák od Redzeda, který svou show uzavře večer. O after party se postará dvojce DJ's z uskupení No Religion -VI3E Music a Bighorse. Předprodej na https://goout.net/cs/koncerty/ptk+schyzo+darewin/eiffd/#"T":"2018-10-06T21:00:00" nebo v Multikino Golden Apple Cinema Zlín. Open Doors : 21:00 Vstup : Předprodej : 150 Kč Na Místě : 200 Kč S/O THE MAG CZECHMAG Cannabisshop.cz WNG clothing Place.prague.

Více

Strašidelná pyžamová párty

Místo
Osvoboditelů 3778, 76001 Zlín
Datum konání

Strašidelná pyžamová párty je vhodná pro děti od 7 do 12ti let. Na děti cekč strašidelné tvoření, diskotéka, hledání pokladu i vycházka večerním Zlínem. Těšíme se!

Více

HORKÝŽE SLÍŽE

Datum konání
Typ

Po loňském vyprodaném koncertu se na vás znovu těší slovenská partička HORKÝŽE SLÍŽE ve svém oblíbeném klubu Masters of Rock Café ve Zlíně! Jako hosté vystoupí kapely The Agony a Vysoké Napětí. Koncert se koná 12.10.2018 od 20:00 a vy si jej rozhodně nenechte ujít!

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou / Kroměříž

Místo
Kroměříž
Datum konání

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí. Přednáší Tomáš Pfeiffer, který je připraven se s Vámi podělit o poznání a cestu života, kterou přijal jako žák tvůrce biotroniky a přinašeče, pana Josefa Zezulky. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Tyto se mohou týkat velmi rozmanitých oblastí života. Vstupné je dobrovolné. Na závěr přednášek proběhne biotronický duchovní obřad. BIOVID TV – internetová televize – Zveme Vás k živému vysílání z pondělních a pátečních přednášek Univerzity Bytí v Praze na http://www.dub.cz/biovid-tv/

Více

Entomologická výstava v OTROKOVICÍCH, 13.10.2018

Místo
nám. 3. května 1302, 76502 Otrokovice
Datum konání
Typ

Tradiční ENTOMOLOGICKÁ výstava v OTROKOVICÍCH. V prostorách Otrokovické Besedy se uskuteční další mezinárodní entomologická akce. V pořadí již 49. setkání milovníků hmyzu, pavouků a plazů se koná 13.10.2018 v Otrokovicích. Výměnného dne se pravidelně zúčastní více než tisícovka návštěvníků z Moravy, Čech, Slovenska a Polska. K vidění budou mimo jiné i nejkrásnější druhy motýlů a brouků naší planety. Akce je doplněna o bohatý program pro celou rodinu, pro děti malování na obličej. Zbývá už jen dodat, že parkování je zdarma, děti v doprovodu rodičů mají vstup volný, občerstvení zajištěno. Výměnný den proběhne od 9 do 13 hodin.

Více

Odkazy

http://www.masvas.cz/

 

DKV

Dobrovolný svazek obcí 

Okolní Obce

Obec Držková

Obec Kašava

Obec Lukov

 

Počasí

Pátek Jasno 27/14 °C
Sobota Zataženo 15/10 °C
Neděle Zataženo 15/9 °C
Pondělí Polojasno 14/8 °C

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30