Úvodní strana > Knihovna > Online katalog

Online katalog

Na základě Smlouvy o poskytování regionálních knihovnických služeb v rámci regionálních funkcí uzavřené mezi Krajskou knihovnou Františka Bartoše ve Zlíně a městem Fryšták poskytuje Místní knihovně Vlčková regionální služby Městská knihovna Fryšták.”

On-line katalog Vám nabízí možnost vyhledávat v katalogu našeho knihovního fondu 24 hodin denně.

Můžete v něm zjistit, jestli se ve fondu naší knihovny nachází titul, který vás zajímá. Dále můžete u každého titulu vyhledat, je-li právě volný, či zda je vypůjčený. V takovém případě si jej můžete rezervovat.

Náš katalog najdete ve společnosti katalogu Městské knihovny Fryšták a 6ti místních a obecních knihoven, pro které fryštácká knihovna vykonává regionální funkce.

Vstup do katalogu najdete zde.

Návod pro vyhledávání:

1. Vstupte do katalogu.

návod

2. Pod nadpisem „On-line katalog – zadání dotazu:“ se hned na prvním řádku nacházítato slova: „Vyhledávat: Fryšták – všechny dokumenty“. Klikněte na trojúhelník, který najdete vpravo od nich.

návod

3. Zvolte možnost „Vlčková“.

návod

4. Nyní už můžete v katalogu Obecní knihovna Vlčková podle libovolných kritérií začít vyhledávat.

Pozn. Nedávno došlo k převádění dat z předchozího knihovnického systému, který naše knihovna pro katalogizaci používala, do nového. Některé údaje nebyly převedeny, proto se může stát, že ne všechny tituly, které máme v katalogu, budete moci vyhledat. Tato skutečnost je v současnosti řešena technikem firmy Lanius.

Tuesday Jasno 19/2 °C
Wednesday Polojasno 16/4 °C