Úvodní strana > Knihovna

Vítejte v Obecní knihovně Vlčková.

Knihovna sídlí v budově Obecního úřadu obce Vlčková.

On-line katalog

Fotogalerie knihovny

Čtenářský řád

Kniha je základem poznání, učitelem věků, vládcem království ducha řekl: Lucius Aeneus Seneca.

Naše místní obecní knihovna je nová a nabízí příjemné a útulné prostředí pro Váš volný čas. Byla vybudována v podkroví našeho kulturního domu.

Služby

Pro čtenáře máme svůj vlastní knihovní fond. Využíváme také služby výměnného systému - knihy zapůjčuje Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně. V současné době máme tři výměnné soubory, které se mění zpravidla 3x za rok. V knihovně je počítač s přístupem na internet.

Máme zde i prostor a stůl pro studování knih a časopisů. Je možnost také využít meziknihovní vypůjční služby. Veškeré služby knihovny jsou zdarma. Knihovní fond rozšiřujeme dary od občanů a institucí. Malé děti mohou využít mini koutek na hraní. Máte- li zajímavé nápady, jak by se dala knihovna kulturně využít přijděte za námi do knihovny.

Výpůjční doba

Pondělí 15:30 – 17:30