Úvodní strana > Aktuality > Komunitní dům seniorů

Komunitní dům seniorů

Naše firma, Bystřická investiční s.r.o., zastoupená akvizitorem společnosti Pavlem Mráčkem, Vám dává tímto na vědomí, že ukončuje výše uvedený Komunitní dům seniorů a to v Bystřici pod Hostýnem, Pod Lomem 99. Tento typ bydlení je podporován Ministerstvem pro místní rozvoj, který svou podporou pro investory zaručuje regulovaný nájem s udržitelností 20 let.

Nájemní bydlení má 18 bytových jednotek, o velikosti 40-45 m2. Nájem je nejnižší, státem garantovaný a to 57,20 Kč za m2 + služby a energie. Účelem je prodloužení soběstačnosti seniorů, komunitní sdružování a prodloužení aktivního stáří. Samozřejmostí je výtah, bezbariérové sociální zařízení, komunitní a televizní místnost, zahrada a balkony, wifi, telefonní služby apod. Zajištěna je i terénní služba, autobusová zastávka v blízkosti a ostatní. Možnost ubytování od ledna 2018.

Podmínky pronájmu:

·         Klient musí být starší 60 let

·         Nesmí mít vyšší měsíční příjem než je průměrný plat v ČR  (cca 26 000,-Kč)

·         Nesmí vlastnit nemovitost na bydlení.

Žádáme Vás zdvořile o projednání potřebnosti tohoto bydlení pro Vaše občany. Upozorňujeme, že se nejedná o reklamu, ale o příkaz ke zveřejnění, jak je uloženo registrací programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Jsme připraveni odpovědět Vaše dotazy telefonicky i elektronicky.

Bystřická investiční s.r.o.

Pavel Mráček